ПИЛА ЛАНЦЮГОВА ЕЛЕКТРИЧНА (ЕЛЕКТРОПИЛА) FORTE FES26-40 : 2.6 КВТ, ШИНА 40СМ
3850 грн
2999 грн
Актуальную цену уточняйте у менеджера
особливості:
- Висока потужність
- Легкий старт
- Підвищений ресурс двигуна за рахунок поздовжнього розташування
- Надійний маслонасос
- Ефективна антивібраційна система
- Висока швидкість ланцюга для легкого різання
- Високоякісний протиударний пластик
- Миттєва зупинка ланцюга менше 0.12 секунд
- Система безпеки: електричні та механічні гальма ланцюга, блокування випадкового включення
-
Способы доставки
- Доставка курьером
- Новая почта
-
Способы оплаты
- Наложенным платежом
- На карту Монобанк
- На карту Приватбанк
- Приват24
Бесплатная доставка
*при заказе от 20 000 грн - Основное
- Полное описание
- Отзывы
Основное
ПИЛА ЛАНЦЮГОВА ЕЛЕКТРИЧНА (ЕЛЕКТРОПИЛА) FORTE FES26-40 : 2.6 КВТ, ШИНА 40СМ
| ОСНОВНІ | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.1 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРОДВИГУНА, АКУМУЛЯТОРА | |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| КОРИСТУВАЦЬКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип призначення | Пила ланцюгова електрична (електропила) Forte FES26-40 : 2.6 кВт, шина 40см |
Смотреть полное Описание
Характеристики
Полное описание
ПИЛА ЛАНЦЮГОВА ЕЛЕКТРИЧНА (ЕЛЕКТРОПИЛА) FORTE FES26-40 : 2.6 КВТ, ШИНА 40СМ
| ОСНОВНІ | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.1 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРОДВИГУНА, АКУМУЛЯТОРА | |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| КОРИСТУВАЦЬКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип призначення | Пила ланцюгова електрична (електропила) Forte FES26-40 : 2.6 кВт, шина 40см |
